Завод «AVTR» запустив власне виробництво відвалів

Завод «AVTR» запустив власне виробництво відвалів

Напередодні справжньої зими ми запустили власне виробництво відвалів для автомобіля. Такий ківш для прибирання снігу можна встановити на вантажний транспортний засіб будь-якої марки та типу, у тому числі на JAC, IVECO або Foton. Всі наші вироби обладнані гідросхемою, яка ідеально поєднується з гідросхемами різних моделей піскорозкидачів. Це робить нашу продукцію максимально універсальною та адаптованою під будь-які умови експлуатації.

Комплектація відвалу для снігу від «AVTR»

Відвал комунальний гідроповоротний може використовуватися для очищення від снігу та снігової каші автошляхів та автомагістралей, під’їзних колій, пішохідних доріг, площ чи прибудинкової території. Загальна комплектація такого виробу включає до себе такі елементи:

 1. лопату (ківш);
 2. рамку під відвал;
 3. систему повороту ковша з механічним або гідравлічним приводом;
 4. гідравлічний циліндр та шланги;
 5. лонжерони та штуцера;
 6. муфти швидкознімного типу;
 7. набір металовиробів та пальців для фіксації обладнання на транспортному засобі;
 8. ножі з високоміцної сталі та зносостійкої гуми.

Повна комплектація снігоприбирального відвалу на JAC, IVECO та інші марки вантажних автомобілів підбирається індивідуально, залежно від особливостей конструкції транспортного засобу. Також наші фахівці можуть спроектувати та виготовити виріб за індивідуальним проектом з урахуванням побажань замовника та майбутніх умов експлуатації снігового відвала.

Переваги відвалів для збирання снігу «Автотранспортник»

У процесі проектування відвалів снігоприбиральних, фахівці «Автотранспортник» враховували всі нюанси використання такого навісного обладнання в наших умовах. Саме тому наша продукція має такі переваги:

 1. універсальність. Відвали для снігу на машину підходять для встановлення на будь-яку марку та модель вантажного транспортного засобу, включаючи найпоширеніші серед наших комунальних служб МАЗи, JAC та IVECO;
 2. простота та швидкість монтажу/демонтажу. Обладнання кріпиться на автомобілі за допомогою металевих пальців, а сама процедура встановлення/зняття не займає більше 15 хвилин;
 3. наявність поворотного механізму гідравлічного або механічного типу, що дозволяє керувати ковшем не виходячи із кабіни;
 4. наявність металевого та гумового ножів, що дозволяє ефективно видаляти сніг із дорожнього полотна, не порушуючи при цьому його цілісність;
 5. можливість ефективного використання обладнання на швидкості від 15 до 30 км/год;
 6. висока якість та доступна вартість.

Відвал комунальний «AVTR» — це ретельно продумане конструкторське рішення, яке дозволить задовольнити всі ваші потреби як в експлуатаційному, так і фінансовому плані.

Як замовити поворотний відвал?

Щоб замовити відвал або отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з відділом продажу. Наш спеціаліст відповість на всі ваші запитання та допоможе підібрати обладнання залежно від майбутніх умов його експлуатації та специфіки вашої техніки.