Новий автокран від нашого заводу з’явився на ринку України

Новий автокран від нашого заводу з’явився на ринку України

Великі новини на ринку підйомної техніки України!

З радістю повідомляємо, що з’явився новий автокран – AVTR-ZM, який випущений нашим заводом AVTR («Автотранспортник») у Фастові. Цей автокран поєднує базове шасі JAC N350 та кранову установку Zoomlion, яке встановлене вперше в Україні.

Автокран AVTR-ZM забезпечує поєднання передових технологій, надійності та ефективності за кращою ціною. Ця модель є відмінним замінником кранів Машека та Івановця, а її вантажовисотні та швидкісні характеристики перевищують конкурентів.

Основні особливості автокрана AVTR-ZM:* Вантажопідйомність – 25 тонн* Довжина стріли овоїдного типу: 10,5 – 32,5 метра* Подовжувач стріли (гусек): 8 метрів, 2 положення установки* Максимальна висота підйому з гуськом: 40,5 метра* Управління джойстиками* Можливість роботи на втягнутих опорах* Гідравлічна система зміни противаг* Система противаг з загальною масою 6,2 тонни, одночасна робота з противагами загальною масою 5,2 тонни* Підйомна кабіна кранівника із змінним кутом нахилу обладнана новітніми системами керування та моніторингу

Це лише початок! Завдяки успішному проєкту, завод AVTR у Фастові виходить на серійне виробництво автокранів моделі AVTR-ZM, а також ми розробляємо нові моделі та модифікації з ще більшою вантажопідйомністю, які будуть встановлюватися на всюдихідному шасі з колісною формулою 6х6 та 8х8.

Розширення нашого модельного ряду дозволить задовольнити потреби клієнтів з різних сфер, включаючи комунальне господарство, будівельний сектор, комерційні підприємства та силові структури.

Завод AVTR продовжує розвиватись, забезпечуючи високу якість та конкурентоспроможність нашої продукції.

Будьте на крок попереду з нами!